Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

definitywne pożegnanie z Sound Systemem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • definitywne pożegnanie z Sound Systemem

    Pidziek, spokojnie Nie chodzi o to kto, tylko czy olej Penrite Enviro +5W40 można spokojnie lać do OII RS FL (CEGA) ?
    Nexus napisał, że można w ten sposób zaszkodzić DPF-owi. Stąd ta mała dyskusja.

  • #2
    definitywne pożegnanie z Sound Systemem

    Ostatecznie pożegnałem z pokładu swojego Yeti skodowski Sound System, niestety jego resztki jeszcze częściowo w aucie "zalegają" ale i to się niebawem zmieni i wszytko co po nim pozostało z auta zniknie.

    Zmiany to:
    - wzmacniacz
    - głośniki wysoko, średnio i nisko tonowe (oczywiście tylko przód, tył i tak do wycięcia

    Całkowicie zmienione jest miejsce instalacji wysoko i średnio tonowych, które to zostały umieszczone wyżej tj. w okloicy "tójkątów" lusterk nie zasłaniając w żaden sposób widoczności


    Niskotonowe wylądowały w fabrycznych miejscach.


    - dodatkowy pojawił się subwoofer w bagażniku

    nie jest to Focal którego logo widnieje na maskownicy :-)

    całość wykonana przez Car Audio System Kilian Paweł Zaktualizuj swoją przeglądarkę | Facebook

    Przy okazji grzebaniny dopracowałem odrobinę wygłuszenie deski rozdzielczej wraz z podtrzymującym ją stelażem - wg. mnie warto to zrobić bo jakość tej części wnętrza Yeti jest wyjątkowo słaba.
    Czeka mnie jeszcze wymiana oraz poprawa boczków drzwiowych o ile uda mi się zakupić właściwe tj. odpowiedni kolor i bez Sound Systemu.

    Komentarz


    • #3
      Powoli pokazują się zdjęcia w galerii tego samochodu : Zaktualizuj swoją przeglądarkę | Facebook
      [center:f683551993]>>- CAR AUDIO SYSTEM -<<
      ****** > www.audiocar.pl < ******
      Wyprzedaż Sprzętu Car Audio po cenach HURTOWYCH - Zainteresowani - Pytać ;]
      [/center:f683551993]

      Komentarz


      • #4
        .... i jak działa?

        Instalacja robi wrażenie!
        Paseratti B8 1.8 TSI DSG

        VW Jetta 1.2 TSI

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Prim
          .... i jak działa?
          działa ;-)

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Prim
            .... i jak działa?

            Instalacja robi wrażenie!
            Myślę, żę właściciel opowie dokładnie o swoich wrażeniach. Mi trudno mówić jako montażyście
            [center:f683551993]>>- CAR AUDIO SYSTEM -<<
            ****** > www.audiocar.pl < ******
            Wyprzedaż Sprzętu Car Audio po cenach HURTOWYCH - Zainteresowani - Pytać ;]
            [/center:f683551993]

            Komentarz


            • #7
              Jak podłączyliście wzmacniacz pod Columbusa?
              Respect All,Fear No One!

              Komentarz


              • #8
                Match PP 82 DSP


                Number of input channels..4 x highlevel, 1 x Aux, 1 x SPDIF optical input

                u mnie na tą chwilę jest to zwykły wysoki sygnał z Columbus-a, który powstał po wykodowaniu Sound Systemu

                Komentarz


                • #9
                  Być może wyciągniemy jednak sygnał cyfrowy z columbusa i wprowadzimy go do PP82DSP. Będzie dużo lepiej niż w chwili obecnej. Jednak słuchając w tej chwili jak to gra - praktycznie nie ma się odczucia, że sygnał biegnie po wysokich i jest zamieniany na niskopoziomowy w procesorze wzmaka PP82DSP
                  [center:f683551993]>>- CAR AUDIO SYSTEM -<<
                  ****** > www.audiocar.pl < ******
                  Wyprzedaż Sprzętu Car Audio po cenach HURTOWYCH - Zainteresowani - Pytać ;]
                  [/center:f683551993]

                  Komentarz


                  • #10
                    audio wyłączone - 140 km/h opony letnie, autostrada tempomat, klima 22st. C automat
                    73dD


                    audio włączone - 140 km/h opony letnie, autostrada tempomat, klima 22st. C automat


                    rok temu wartości przy 140 km/h były w okolicy +/- 100db Bez włączonego audio
                    i około 100-115 z włączonym audio

                    o jakości odsłuchu nie wspominam bo to jest teraz to przepaść jakościowa w stosunku do Sound Sytemu

                    pomiary wykonane w dniu dzisiejszym przy niestety wietrznej pogodzie, prace w celu poprawy wyciszenia jeszcze będą kontynuowane

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X